fbpx
Job Details
Location

Belgrade

Qualifications

High School +

Experience

Not neccessary

Industrija elektronskih plaćanja je u konstantnom i brzom rastu. Uloge i odgovornosti članova našeg tima se stalno usklađuju sa potrebama industrije plaćanja. Porastom broja korisnika naših usluga, imamo potrebu za daljim širenjem tima sa prevashodnim zadatkom da se pomogne korisnicima, a kako bi oni postigli što bolje rezultate u elektronskoj trgovini.

U potrazi smo za osobom, bez posebnog prethodnog iskustva, ali sa izrazitim osobinama organizovanosti i sistematičnosti, koja je spremna da uči i koja će nakon obuke samostalno obavljati dodeljene administrativne zadatke.

Opis radnih zaduženja:

  • Prijem i prosleđivanje dolaznih telefonskih poziva
  • Evidencija, arhiviranje i otprema pošte
  • Prijem i digitalizacija ugovora i njihovo arhiviranje
  • Prihvat, zavođenje i arhiviranje finansijske dokumentacije
  • Unos odlaznih faktura u knjigovodstveni program
  • Komunikacija sa klijentima vezano za finansijska dugovanja (slanje podsetnika i pojašnjenja)
  • Obavljanje administrativnih poslova na terenu (banka, pošta i sl.);
  • Asistencija sektoru finansija u izradi izveštaja i analiza za menadžment
  • Evidencija radnog vremena i prisustva zaposlenih
  • Organizacija i planiranje sastanaka, konferencija i poslovnih putovanja
  • Vođenje evidencije i nabavka kancelarijskog materijala

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:

  • Najmanje SSS (ekonomski ili pravno-birotehnički smer)
  • Osnovno razumevanje u oblasti ekonomije, administrativnih poslova, računovodstva, poslovne korespondencije
  • Odlične komunikacione i organizacione veštine
  • Dobro poznavanje rada na računaru (MS Office paket)
  • Engleski jezik na nivou dovoljnom za poslovnu komunikaciju
  • Poverljivost, odmerenost i diskretnost i želja za usavršavanjem

Nudimo Vam:

  • Učenje i usavršavanje u korporativnom okruženju
  • Mogućnosti profesionalnog razvoja i napredovanja u karijeri
  • Puno radno vreme u kancelariji u centru Beograda
  • Početna neto plata od 55.000 din uz redovnu godišnju evaluaciju napretka

Ako ste zainteresovani za ovu poziciju i ispunjavate uslove, molimo vas da pošaljete svoj CV (poželjna fotografija) elektronskim putem. Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Our screening process: We’re dedicated to working ethically and with transparency in the world of payments. That’s why you’ll also play an important role when joining us by completing pre-employment screening. This is part of our selection process to hire reliable, honest and skilled colleagues. That means the screeninwill include checking your references, CV, diploma and/or other documents, as well as sending us a self-declaration form and statement of good conduct.

Bezbedna Online Plaćanja?

Omogućavamo trgovcima da prihvataju plaćanja na svom sajtu i mobilnoj aplikaciji od kupaca u Srbiji i inostranstvu.
Allsecure

Osnovano u 2001. god, preduzeće AllSecure je postalo globalni pružalac usluga elektronskih plaćanja, sa rastućom mrežom korisnika u čitavoj Evropi. U saradnji sa vodećim regionalnim i evropskim bankama pružamo usluge procesiranja plaćanja kroz najsavremeniji payment gateway na tržištu, sertifikovan kao PCI level 1. Uz to pružamo različite povezane usluge podrške i konsaltinga, kao i najsavremenija rešenjia za prevenciju rizika prilikom plaćanja.

Kontakt info
Secured By
pcidss
visasecure
mcidcheck
amexsafekey
dinersprotectbuy
Metodi Plaćanja
VISA
mastercard
maestro
dinersclub
dinacard
discover
american express